Korsika Maija brīvdienās (Eiropa, Francija, Korsika)

, kopā 4 dienas

Noslēgtā, lepnā Korsika ir kalnainākā Vidusjūras sala. Kā robots jūras ezis tā slejas ārā no Vidusjūras siltajiem ūdeņiem. Korsika nav īsti franciska, jo pievienojusies Francijas republikai tikai deviņpadsmitā gadsimta vidū, bet tajā pat laikā devusi Francijai tās dižāko vadoni Napoleonu Bonopartu. Korsika arī nav līdz galam Dienvidnieciska, jo, peldoties tirkīza zaļuma ūdeņos, Jūsu skatiem paveras robotas un sniegotas kalnu virsotnes. Šī trešā lielākā Vidusjūras sala ir tās mežonīgākā, dabiskākā un patiesākā daļa.

Cenā iekļauts:

  • Lidojuma Rīga-Bastija-Rīga (6 kg rokas bagāža, 13 kg reģistrētā bagāža)
  • Transfērs
  • Trīs naktis 3* viesnīcā Costellu Rossu divvietīgā istabā ar kontinentālajām brokastīm.

Papildus izmaksas:

  • Bastijas pilsētas ekskursija – 60 EUR (kontinentālās brokastis viesnīcā, ekskursijas pa Bastiju krieviski runājoša gida pavadībā, biļete mazajam tramvajam pa Bastijas pilsētu)
  • Kopkorsas pussalas ekskursija – 90 EUR (transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts cenā), vīna degustācija Patrimonio)
  • Bonifačio – 110 EUR (transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, biļete kuģītim un minivilcieniņam, pusdienas (vīns un ūdens iekļauts))
  • Kalvi un Balaņjas ciematiņu ekskursija – 90 EUR (transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts cenā))
  • Iespēja iereģistrēties viesnīcā un iekārtoties savā numuriņā uzreiz pēc ierašanās atbraukšanas rītā – 98 EUR (agrā iereģistrēšanās diviem cilvēkiem divvietīgā numuriņā; kontinentālās brokastis atbraukšanas rītā jau no pl. 5:30 abiem klientiem)
  • Kontinetālās brokastis ielidošanas rītā – 10 EUR (kontinentālās brokastis viesnīcā Castellu Rossu 3* atbraukšanas rītā jau no pl. 5:30)

Ceļojuma attēlu galerija:

Tevi varētu interesēt 2 citi ceļojumi reģionā:

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/Palais-impe__rial-de-Compie__gne-300x158.jpg

(Eiropa, Francija, Šampaņa) – 4 dienas jūnijā

Franciju zina katrs, pat, ja ne reizi neesat tur bijuši. Šampaņa ir burvīgs nostūris Francijas ziemeļaustrumos un visā pasaulē slavenā dzirkstošā vīna – šampanieša dzimtene. Reģionam ir bagāta vēsture. Šampaņas provincē vīnogas audzētas kopš III gadsimta. Tur ražotajiem vīniem piemitusi visai nepatīkama tendence – tas…

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/Normandija-un-Bretana-4-scaled-300x200.jpg

(Bretaņa, Eiropa, Francija, Normandija) – 7 dienas augustā

Normandijas laika apstākļi, kas dienas laikā spēj krasi izmainīties pat līdz sešām reizēm, ir tik netverami kā pats  reģions. Un grūti iedomāties vēl kādu Francijas reģionu, kuram lietus būtu tik piestāvošs un vajadzīgs. Lai kur arī nenonāktu, it visur ir sajūta, ka laiks būtu apstājies….

© SIA “Mēness diena”
Reģ.nr.: 40103739386 Juridiskā adrese: Aspazijas iela 4B, Priežciems, Babītes pagasts, Mārupes novads, LV-2107.
Banka: AS „CITADELE BANKA”, SWIFT: PARXLV22, konta nr.: LV88PARX0019276550001