Ziemas prieki Cellamzē (Zell am See) – Zālbaha (Saalbach) (Austrija, Eiropa)

, kopā 8 dienas

Austrijas Cellamzē un Zālbahas reģions ir viena no tūristu iecienītākajām vietām visu gadu. Senā 19. gs. arhitektūra, gleznainais Celles ezers un fonā esošie kalnu masīvi apbur ikvienu. Ziemas priekus var baudīt no novembra beigām līdz pat vēlam aprīlim, pateicoties dažādo ziemas sporta veidu iespējām. Šeit atbilstošu nobraucienu atradīs visu sagatavotību slēpotājs vai snovbordists. Profesionāļiem tiek piedāvātas vairākas garas, vidēji stāvas melnās kategorijas distances, kas ved cauri mežam, starp kokiem. Bērni atradīs savas trases uz Maiskogel un Schmittenhöhe nogāzēm. Cellamzē ir kur rosīties arī snovbordistiem, kuri novērtē jauko “Fun Park”.

Ar skibusu var doties uz tuvējo apkārtni, arī uz Kaprunas reģionu, kur atrodas šejienes augstākā virsotne – 3029m augstais Kitzsteinhorn, kuru klāj mūžīgais ledājs. Šīs vietas ir apvienojušās vienotā slēpošanas zonā. To veido 81 trase ar kopējo garumu 130km un ~50 pacēlājiem. Bet no 2020 gada Cellamzē ir savienota ar slaveno un lielo Zālbaha un Hinterglemma reģionu (kopā 408 km), kas atrodas gleznainajā Glemtāles ielejā, vien 4 km attālumā viens no otra. Kopā ar Leogangu tie veido vienu no lielākajiem Austrijas sporta reģioniem, un tas viss ir ērti sakārtots, lai varat slēpot šajos slavenajos kūrortos vienas nedēļas laikā.

Dzīvošanai mums paredzēta lieliskā 4* viesnīca pašā Cellamzē centrā, kur dzīve mutuļo, 2 minūtes līdz pacēlājam, turpat šopings, apreski, un viesnīcas teritorijā ir jauks atpūtas un spa centrs, baros mūs lepni un gardi ar tipiskiem austriešu ēdieniem… Būs skaisti, nudien!

Cenā iekļauts:

  • Lidojums ekonomiskajā klasē Rīga – Zalcburga– Rīga (Airbaltic, 20kg, reģistrētā bagāža, 8kg rokas bagāža + slēpju bagāža 20kg)
  • Transfērs – lidosta – viesnīca – lidosta (degvielas izmaksas, maksas ceļi, stāvvietas, ceļu nodokļi)
  • Dzīvošana 4* viesnīcā Cellamzē centrā ar brokastīm, divvietīgos numuros ar ērtībām, ar saunu un baseinu
  • 7 gardas vakariņas 4 kārtās
  • Grupas vadītāja pakalpojumi
  • Ceļojuma organizācija

Papildus izmaksas:

  • Personīgie izdevumi
  • Ceļojuma apdrošināšana
  • Dzeramnaudas apkalpojošam personālam
  • Pacēlāja karte, inventāra īre un instruktori: https://www.zellamseekaprun.com/en/activities/winter/skiing/ski-passes

Ceļojuma attēlu galerija:

Tevi varētu interesēt viens ceļojums:

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/2023/08/zalcb-300x199.jpg

(Austrija, Eiropa) – 7 dienas jūlijā

Zalcburgas zeme ir viens no zaļākajiem reģioniem Austrijā, kalnu un ezeru te daudz, tikpat daudz sniegotu smaiļu pat vasarā! Ja ir vēlēšanās mierīgi atpūsties, baudot dabu, tad esiet īstajā vietā! Romantiskās Alpu mājas ar ziediem uz balkoniem, Zalcburgas vecpilsētas stāsts, pastaigas pa ziedošām pļavām, kur…

© 2013-2024, SIA “Mēness diena”
Reģ.nr.: 40103739386 Juridiskā adrese: Aspazijas iela 4B, Priežciems, Babītes pagasts, Mārupes novads, LV-2107.
Banka: AS „CITADELE BANKA”, SWIFT: PARXLV22, konta nr.: LV88PARX0019276550001