Krāsainā Šrilanka ar atpūtu Bentotā (Pasaule, Āzija, Šrilanka) – Pārdots

, kopā 13 dienas, 2150€

Mainīgā un kontrastiem bagātā Šrilanka, kuru ieskauj Indijas okeāns no vienas puses, Bengālijas līcis no otras, piemērota gandrīz ikvienam ceļotājam, ja vien patīk ieraudzīt ko jaunu un nebijušu. Šrilankas ekonomiskā galvaspilsēta Kolombo pārsteigs ar savu milzīgo kontrastu, kur modernie debesskrāpji ir uzcelti turpat blakus nabadzīgām mājiņām. Kādā ielā var redzēt kā ļaužu masas iepērkas tirgū, bet blakus – debesskrāpju pakājē drūzmējas biroju darbinieki uzvalkos.

Reliģijas, kas nešķiramā savienībā ar kultūru, gadu tūkstošus ir veidojušas unikālu kultūrvēsturisko pasaules mantojumu. Vieta, kur kontrasti un pretstati veido vienreizēju harmoniju gan sabiedrībā, gan arhitektūrā.

Protams, sala ir iecienīta arī dabas un garšu cienītājiem. Garšvielu veidi un to audzēšanas un pielietošanas kultūra pārsteigs pat pavārus. Protams, bez labas tējas baudīšanas vietējie iedzīvotāji nevar iedomāties savu ikdienu, jo tā šeit ir patiešām laba. Un, ja vēl garšo svaigi augļi vai kokosriekstu piens…

Ziloņu mazuļi, bifeļi, leopardi, putni, neskaitāmas tauriņu sugas un citi kustoņi ar kuriem krustosies mūsu ceļi salā, ir tikai neliels ieskats  Šrilankas bagātajā dzīvnieku pasaulē.

Bet, kas būtu Šrilanka un zilganzaļi bezgalīgie okeāna ūdens plašumi bez  iespējas tos iepazīt tuvāk – katrā ceļojumā vajag arī nedaudz atpūtas!? Tāpēc 2 pilnas dienas veltam sev – izslavētās saules un silta okeāna ūdens peldēm, turpat zelta smilšu pludmalē, Indijas okeāna krastā…

[random-image]

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Kolombo – Rīga (Turkish airlines economiskā klase – 30kg nododamā bagāža + 1 vienība 8kg rokas bagāža, ar maltītēm lidojuma laikā)
 • Brauciens ar komfortablu autobusu (ceļu nodokļi, iebraukšanas atļaujas pilsētās, maksas ceļi, degvielas izmaksas, stāvvietas)
 • Nakšņošana 4* viesnīcās ar brokastīm un vakariņām
 • Ekskursijas pēc programmas ar vietējo gidu ekskursiju dienās un visas ieejas maksas, kas minētas programmā
 • Palīdzība Šrilankas vīzas noformēšanai – un tās izmaksas 35 USD
 • Grupas vadītājs no Rīgas
 • Ceļojuma organizēšana

Papildus izmaksas:

 • Personīgie izdevumi
 • Vakcinācija pret Covid un PCR testi, ja nepieciešams
 • Dzeramnauda apkalpojošajam personālam
 • Apdrošināšana ar Covid risku
 • Papildus ekskursijas pēc izvēles atpūtas dienās

Ceļojuma attēlu galerija:

Tevi varētu interesēt 2 citi ceļojumi reģionā:

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/20220204_104943-300x225.jpg

(Apvienoto Arābu Emirāti, Āzija, Pasaule) – 6 dienas novembrī

AAE – ir zeme, kas pārsteidz ikvienu, jo visa kā te ir daudz un liels… Bet tas ir jāredz, jo te tiek ieguldīts milzu darbs, lai šo tuksnesi pārvērstu par apmeklētāko valsti pasaulē… Dubaijas burvība ir grandiozie debesskrāpji un gigantiskās ambīcijas, ar kādām tiek plānots…

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/Costa-Toscana-scaled-1-300x168.jpg

(Apvienoto Arābu Emirāti, Āzija, Katara, Omāna, Pasaule) – 11 dienas janvārī

Costa Toscana ir jauns un lielisks kuģis, lai vienlaicīgi būtu Itālijā un baudītu itāļu virtuves labumus un skaistākās vietas AAE, Omānā un Katarā. Kuģis ir moderns, speciāli dizainēts ar restorāniem un veikaliem, bāriem, kur ir interesanti būs gan lieliem, gan maziem, ar sporta klubu, SPA….

Vai izvēlies ceļojumu ar brīvām vietām citos virzienos:

Apvienoto Arābu Emirāti   Argentīna   Austrija   Dienvidamerika   Eiropa   Francija   Grieķija   Horvātija   Itālija   Kalabrija   Kampānija   Katara   Korfu sala   Korsika   Lacio   Lombardija   Maljorka   Maroka   Melnkalne   Norvēģija   Nīderlande   Omāna   Pasaule   Santorīni   Sicīlija   Slovēnija   Spānija   Tenerife   Toskāna   Ungārija   Vācija   Āfrika   Āzija   Šampaņa   ŠveiceApskati visus aktuālos ceļojumus

© 2013-2022, SIA “Mēness diena”
Reģ.nr.: 40103739386 Juridiskā adrese: Aspazijas iela 4B, Priežciems, Babītes pagasts, Mārupes novads, LV-2107.
Banka: AS „CITADELE BANKA”, SWIFT: PARXLV22, konta nr.: LV88PARX0019276550001