Uzdāvini sev 8 mierpilnas dienas Itālijas AlposUzdāvini sev 8 mierpilnas dienas Itālijas AlposUzdāvini sev 8 mierpilnas dienas Itālijas AlposUzdāvini sev 8 mierpilnas dienas Itālijas AlposUzdāvini sev 8 mierpilnas dienas Itālijas AlposUzdāvini sev 8 mierpilnas dienas Itālijas AlposUzdāvini sev 8 mierpilnas dienas Itālijas AlposUzdāvini sev 8 mierpilnas dienas Itālijas AlposUzdāvini sev 8 mierpilnas dienas Itālijas AlposUzdāvini sev 8 mierpilnas dienas Itālijas AlposUzdāvini sev 8 mierpilnas dienas Itālijas AlposUzdāvini sev 8 mierpilnas dienas Itālijas AlposUzdāvini sev 8 mierpilnas dienas Itālijas AlposUzdāvini sev 8 mierpilnas dienas Itālijas AlposUzdāvini sev 8 mierpilnas dienas Itālijas Alpos

Uzdāvini sev 8 mierpilnas dienas Itālijas Alpos (Eiropa » Itālija) – Pārdots

, kopā 8 dienas, 900€

Kad Tu pēdējo reizi padomāji tiešām par sevi? Vienmēr steigā un stresā dzīvojot, mēs aizmirstam pašu galveno – parūpēties par sevi! Tāpēc aicinām klusumā un mierā, burvīgā vietā Itālijas Alpos, izbaudīt laiku sev, klausoties profesionāla psihologa lekcijas un piedaloties dažādās aktivitātēs, lai uzlabotu savu pašsajūtu… Rīta rosmē joga ar skatu uz kalniem, rīta mise pie Melnās Madonnas, apļa treniņš, lai pārliecinātos, cik tomēr stipra Tu esi! Pastaigas pa kalnu takām, saullēkti un saulrieti klusumā un skaistā sakoptā vidē, kur ir lieliska aura, kur zūd laiks un putni čivina, meditācija zem klajas debess lieliskā kompānijā! Sarunas un pārrunas par to, kas Tev šķiet svarīgi, un, iespējams, Tu uzzini daudz jauna par sevi… Un, protams, neizpaliks, lieliskā Pjemontiešu virtuve ar gardiem ēdieniem un kā gan bez glāzes vīna? Dzīve jāsvin katru dienu! 

Dzīvošana paredzēta burvīgā un klusā vietā – senā svētceļotāju vieta – Oropas klosteris, kas šodien ir eleganta viesnīca ar 300 nesen renovētām istabām. Vieta ir ar fantastisku auru un izvietota burvīgā kalnos ieskautā vietā! Atrodas 1200 m.v.j.l., un apkārt cita īsti nekā nav, tikai kalni. Oropa piedāvā ekselentas kultūras bagātības: muzejus, antīko bibliotēku, Svēto kalnu, kas ir UNESCO pieminekļu sarakstā! Milzīga teritorija, kur svaigā gaisā varēsim elpot Alpu gaisu! 13 restorāni turpat netālu, ja sagribas pusdienas ar kārtīgu maltīti, botāniskais dārzs un pacēlājs kalnos ar aktivitātēm daudz un dažādām!

Par Jums rūpēsies: psiholoģe Evita, kurai ir 9 gadu pieredze darbā savā privātajā praksē. Vadījusi lekcijas par stresa vadību dažādām auditorijām, tajā skaitā arī Prezidentūras praktikantu programmas cilvēkiem, studentiem, pavāriem, pedagogiem un jaunajām māmiņām. Strādājusi NBS, skolā, konsultējot ģimenes, skolēnus, kā arī veicot kognitīvo spēju izpētes. Evita bieži konsultē žurnālā Ieva, kur runā par dažādām dzīves situācijām un piemērotākiem risinājumiem.

Baiba – ir veselības sporta speciāliste, fitnesa trenere ar dažādām specializācijām – joga, TRX, batutu fitness, dejas u.c. Baiba ir ļoti enerģiska un aizraus ikvienu ar savu enerģiju, stāstu un mīlestību pret to ko dara! Nometnes laikā vēlas iepazīstināt katru no Jums ar  sportu, pārkāpt aizspriedumus un robežas, iemīlēt katru savu ķermeņa daļu! Baibas sauklis “Mēs esam īpašas un skaistas, šodien, te un tagad!”

http://menessdiena.lv/lv/pielikumi/2018/vasara/uzdavini-sev-8-mierpilnas-dienas-italijas-alpos/bildes/Baiba-Pole.jpg
Cenā iekļauts:
 • Lidojums Rīga – Milāna – Rīga (nododamā bagāža 20 kg, rokas bagāža 8 kg, Airbaltic, ekonomiskā klase)
 • Komfortabls autobuss transfēra laikā (degvielas izmaksas, autostāvvietas, maksas ceļi, iebraukšanas maksas, stāvvietas)
 • Dzīvošana 7 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm un vakariņām divvietīgos numuros (tūrista nodoklis viesnīcā)
 • Ekskursija uz Ortas ezeru un brauciens ar kuģīti
 • Ceļojuma organizēšana
 • Sporta aktivitātes Baibas Poles pavadībā
 • Psiholoģijas nodarbības Evitas Štālas pavadībā
Papildus izmaksas:
 • Personīgie izdevumi
 • Papildus aktivitātes – privātie treniņi, privātās nodarbības (no 15 EUR)
 • Pacēlājs kalnos, ja negribas kāpt kalnā
 • Dzērieni pie vakariņām
 • Apdrošināšana

Lapas izstrāde eders.lv – © SIA “Mēness diena”
Reģ.nr.: 40103739386 Juridiskā adrese: Aspazijas iela 4B, Priežciems, Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2107.
Banka: AS „CITADELE BANKA”, SWIFT: PARXLV22, konta nr.: LV88PARX0019276550001