Jordānija, Izraēla un Betlēme Palestīnā (Izraēla, Pasaule, Āzija)

, kopā 9 dienas

Uz pasaules ir daudz nozīmīgu vietu, kas vienreiz dzīvē jāredz! Tāpēc šai braucienā Jums būs iespēja ielūkoties 3 dažādās valstīs – salīdzināt, saskatīt, izbaudīt pašus slavenākos objektus!

 Petra – tas ir dabas un kultūras galamērķis vienuviet. Petras apmeklējums ir neaizmirstama pastaiga sarkanā smilšakmens klints vēderā – 1,2 km garā eja/aiza Petrā starp līdz pat 90 m augstām, vertikālām klints sienām. Kultūrvēstures interesentiem nepamanīti nepaliks tur sastopamie interesantie arhitektūras veidojumi – altāri, nišas dievību statujām, kuru dēļ to var uzskatīt par „svētu ceļu” (Via Sacra), jeb par parādes ceļu uz noslēpumaino pilsētu.

Izraēla tiek uzskatīta par kristietības šūpuli. Šajā zemē dzimis un dzīves gaitas vadījis Jēzus. Simtiem tūkstošiem kristiešu no visas pasaules dodas uz Jēzus piedzimšanas vietu Betlēmi, pilsētu, kur pagājusi viņa jaunība, – Nācareti, kristību vietu – Jordānas upi. Otras Jeruzalemei līdzīgas vietas pasaulē nav. Lai izjustu cilvēces vēstures kultūrslāņus un reliģiju pretrunas, turp ir vienkārši jāaizbrauc. Nepilnu kvadrātkilometru lielā Jeruzalemes vecpilsēta ir kā magnēts, kas vilinājis tik dažādas tautas un ticības. Arī šodien ebreji, musulmaņi, kristieši un armēņi dzīvo plecu pie pleca, tomēr katrs sava kvartāla ietvaros.

Neaizmirstams piedzīvojums – pelde Nāves jūrā? Noteikti! Jūra ar draudīgo nosaukumu patiesībā ir sāļākais ezers pasaulē. Dodamies šo un vēl daudz ko citu iepazīt… Šalom!

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Telaviva – Rīga (nododamā bagāža 20 kg, rokas bagāža 8 kg,  Airbaltic, ekonomiskā klase)
 • Komfortabls autobuss ceļojuma laikā (degvielas izmaksas, autostāvvietas, maksas ceļi, iebraukšanas maksas, stāvvietas)
 • Dzīvošana 7 naktis  4* viesnīcā ar brokastīm divvietīgos numuros (tūrista nodoklis viesnīcās) (2 naktis Jordānijā, 5 naktis Izraēlā – Netānijā pie jūras)
 • Grupas vadītājs no Rīgas
 • Ekskursijas pēc programmas ar vietējo gidu krievu valodā
 • Ceļojuma organizēšana
 • Ieejas maksas visos programmā minētajos objektos
 • Brokastis pēc ielidošanas Telavivā
 • 7 vakariņas

Papildus izmaksas:

 • Jordānijas/Izraēlas robežas šķērsošana 65 USD (skaidrā naudā uz vietas)
 • Personīgie izdevumi
 • Dzeramnauda šoferim
 • Apdrošināšana

Ceļojuma attēlu galerija:

Tevi varētu interesēt 3 citi ceļojumi reģionā:

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/srilanka_train_md-300x200.jpg

(Āzija, Pasaule, Šrilanka) – 13 dienas oktobrī

Mainīgā un kontrastiem bagātā Šrilanka, kuru ieskauj Indijas okeāns no vienas puses, Bengālijas līcis no otras, piemērota gandrīz ikvienam ceļotājam, ja vien patīk ieraudzīt ko jaunu un nebijušu. Šrilankas ekonomiskā galvaspilsēta Kolombo pārsteigs ar savu milzīgo kontrastu, kur modernie debesskrāpji ir uzcelti turpat blakus nabadzīgām…

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/20220204_104943-300x225.jpg

(Apvienoto Arābu Emirāti, Āzija, Pasaule) – 6 dienas novembrī

AAE – ir zeme, kas pārsteidz ikvienu, jo visa kā te ir daudz un liels… Bet tas ir jāredz, jo te tiek ieguldīts milzu darbs, lai šo tuksnesi pārvērstu par apmeklētāko valsti pasaulē… Dubaijas burvība ir grandiozie debesskrāpji un gigantiskās ambīcijas, ar kādām tiek plānots…

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/Costa-Toscana-scaled-1-300x168.jpg

(Apvienoto Arābu Emirāti, Āzija, Katara, Omāna, Pasaule) – 11 dienas janvārī

Costa Toscana ir jauns un lielisks kuģis, lai vienlaicīgi būtu Itālijā un baudītu itāļu virtuves labumus un skaistākās vietas AAE, Omānā un Katarā. Kuģis ir moderns, speciāli dizainēts ar restorāniem un veikaliem, bāriem, kur ir interesanti būs gan lieliem, gan maziem, ar sporta klubu, SPA….

Vai izvēlies ceļojumu ar brīvām vietām citos virzienos:

Apvienoto Arābu Emirāti   Argentīna   Austrija   Bretaņa   Dienvidamerika   Eiropa   Francija   Grieķija   Horvātija   Itālija   Kampānija   Katara   Korfu sala   Lacio   Lombardija   Maljorka   Melnkalne   Normandija   Norvēģija   Nīderlande   Omāna   Pasaule   Portugāle   Rodas sala   Santorīni   Spānija   Tenerife   Toskāna   Veneto   Vācija   Āzija   Šampaņa   ŠrilankaApskati visus aktuālos ceļojumus

© 2013-2022, SIA “Mēness diena”
Reģ.nr.: 40103739386 Juridiskā adrese: Aspazijas iela 4B, Priežciems, Babītes pagasts, Mārupes novads, LV-2107.
Banka: AS „CITADELE BANKA”, SWIFT: PARXLV22, konta nr.: LV88PARX0019276550001