Jordānija, Izraēla un Betlēme Palestīnā (Izraēla, Pasaule, Āzija)

, kopā 9 dienas

Uz pasaules ir daudz nozīmīgu vietu, kas vienreiz dzīvē jāredz! Tāpēc šai braucienā Jums būs iespēja ielūkoties 3 dažādās valstīs – salīdzināt, saskatīt, izbaudīt pašus slavenākos objektus!

 Petra – tas ir dabas un kultūras galamērķis vienuviet. Petras apmeklējums ir neaizmirstama pastaiga sarkanā smilšakmens klints vēderā – 1,2 km garā eja/aiza Petrā starp līdz pat 90 m augstām, vertikālām klints sienām. Kultūrvēstures interesentiem nepamanīti nepaliks tur sastopamie interesantie arhitektūras veidojumi – altāri, nišas dievību statujām, kuru dēļ to var uzskatīt par „svētu ceļu” (Via Sacra), jeb par parādes ceļu uz noslēpumaino pilsētu.

Izraēla tiek uzskatīta par kristietības šūpuli. Šajā zemē dzimis un dzīves gaitas vadījis Jēzus. Simtiem tūkstošiem kristiešu no visas pasaules dodas uz Jēzus piedzimšanas vietu Betlēmi, pilsētu, kur pagājusi viņa jaunība, – Nācareti, kristību vietu – Jordānas upi. Otras Jeruzalemei līdzīgas vietas pasaulē nav. Lai izjustu cilvēces vēstures kultūrslāņus un reliģiju pretrunas, turp ir vienkārši jāaizbrauc. Nepilnu kvadrātkilometru lielā Jeruzalemes vecpilsēta ir kā magnēts, kas vilinājis tik dažādas tautas un ticības. Arī šodien ebreji, musulmaņi, kristieši un armēņi dzīvo plecu pie pleca, tomēr katrs sava kvartāla ietvaros.

Neaizmirstams piedzīvojums – pelde Nāves jūrā? Noteikti! Jūra ar draudīgo nosaukumu patiesībā ir sāļākais ezers pasaulē. Dodamies šo un vēl daudz ko citu iepazīt… Šalom!

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Telaviva – Rīga (nododamā bagāža 20 kg, rokas bagāža 8 kg,  Airbaltic, ekonomiskā klase)
 • Komfortabls autobuss ceļojuma laikā (degvielas izmaksas, autostāvvietas, maksas ceļi, iebraukšanas maksas, stāvvietas)
 • Dzīvošana 7 naktis  4* viesnīcā ar brokastīm divvietīgos numuros (tūrista nodoklis viesnīcās) (2 naktis Jordānijā, 5 naktis Izraēlā – Netānijā pie jūras)
 • Grupas vadītājs no Rīgas
 • Ekskursijas pēc programmas ar vietējo gidu krievu valodā
 • Ceļojuma organizēšana
 • Ieejas maksas visos programmā minētajos objektos
 • Brokastis pēc ielidošanas Telavivā
 • 7 vakariņas

Papildus izmaksas:

 • Jordānijas/Izraēlas robežas šķērsošana 65 USD (skaidrā naudā uz vietas)
 • Personīgie izdevumi
 • Dzeramnauda šoferim
 • Apdrošināšana

Ceļojuma attēlu galerija:

Tevi varētu interesēt 3 ceļojumi:

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/2024/01/IMG_20231201_095250-300x225.jpg

(Āzija, Pasaule, Taizeme) – 12 dienas oktobrī

Taizemes salas ir vienreiz jāizbauda! Indijas okeāna krastā, Krabi – pati skaistākā Taizemes province. Krabi ir slavena ar pirmatnīgās dabas skaistumu, kuru vēl tik daudz nav skārusi civilizācija, un sniegbaltām, smalkām kā milti, pludmales smiltīm un kaļķa nogulumiežiem. Šeit atrodas viena no trim pazīstamākajām vietām…

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/2024/02/Salu-paradize-Filipinas-2016.11.13-9-300x200.webp

(Āzija, Filipīnas, Pasaule) – 14 dienas decembrī

Filipīnas patiks tiem, kas mīl dabu, atpūtu un siltumu! Baltas un smalkas, kā pūderis, salu smiltis, ko apskalo safīrkrāsas ūdens, un krāšņa zemūdens pasaule kalpo kā tūristu magnēts, kas liek atpūtniekiem doties tālajā ceļā pat no citām pasaules malām. Ļoti tipiska Āzijas valsts, kur  netrūkst…

© 2013-2024, SIA “Mēness diena”
Reģ.nr.: 40103739386 Juridiskā adrese: Aspazijas iela 4B, Priežciems, Babītes pagasts, Mārupes novads, LV-2107.
Banka: AS „CITADELE BANKA”, SWIFT: PARXLV22, konta nr.: LV88PARX0019276550001