Brazīlija ar kruīzu pa Amazones upi (Brazīlija, Dienvidamerika, Pasaule)

, kopā 16 dienas

Atklāj citu Brazīliju – šoreiz būsim tuvāk dabai ne luksusam, šoreiz baudīsim īsto Brazīliju, mēģināsim tikt iekšā dziļāk, jo mūsu ceļš vedīs ne īsti pa klasiskajām tūristu takām! Brazīlija ir valsts, kur pulsē enerģija, krāsas un mūzikas ritmi, kur dzerot kokteili gribas kustināt gurnus… Jā, un kāpēc ne, te saules un siltuma gana, jautri cilvēki visapkārt, un lielākā valsts Latīņamerikā – mūs uzņems viegli! Brazīlieši viennozīmīgi ir ekstraverta tauta, sevis izpaušana iet arī roku rokā ar troksni: vietējiem patīk skaļi runāt, skaļi klausīties mūziku un vēl skaļāk taurēt uz ielām. Brazīlija diezin vai būs vieta, kur nodoties dzīves apcerēšanai un meditācijai. Tā ir vieta dzīves baudīšanai! Tas viss būs Rio… Bet lai tiktu iekšā dziļāk – dodamies uz Amazoni – kur mūs sagaida būšana pavisam tuvu dabai, nakts zem klajas debess šūpuļtīklā, pie auss skan dažādas džungļus skaņas, eh, labi, ka mēs būsim uz laivas, diezin vai kaimani kāps pie mums iekšā! Šis nudien būs piedzīvojums! Un pēc tā visa vēl pavisam svaiga tūristu neiepazīta vieta – smilšu kāpas Lencois Maranhenses NP, kur ar džipiem vizināsimies, lai izbaudītu cik dažāda var būt ainava un veģetācija – tā teikt no džungļiem uz tuksnesi…

Un būs nepazīstami augļi, svaigas sulas, kokteiļi, gardi ēdieni – jūras veltes, grilētas gaļas un daudz kas vēl varbūt neiepazīts… Un noslēgumā – Salvadora ar īsto deju ritmiem! Un burvīgā Ziemeļkrasta pludmale Praia do Forte un milzu bruņurupuči!

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Riodaženeiro – Rīga (23kg nododamā bagāža + 1 vienība 8kg rokas bagāžā, uzkodas un dzērieni lidojuma laikā)
 • Iekšējie pārlidojumi: Rio – Manaus, Manaus – Lencois, Lencois – Salvadora, Salvadora – Rio (nododamā bagāža 20kg un rokas bagāža 5kg)
 • Brauciens ar komfortablu autobusu (ceļu nodokļi, iebraukšanas atļaujas pilsētās, maksas ceļi, degvielas izmaksas, stāvvietas)
 • Nakšņošana 3* viesnīcās un lodžās ar brokastīm divvietīgā numurā, ar ērtībām, 2 naktis – šūpuļtīklos uz privātās laivas (dalīta wc un duša uz laivas)
 • Ēdināšana pēc programmas (B – brokastis, P – pusdienas, V – vakariņas)
 • Ekskursijas pēc programmas ar vietējo gidu ekskursiju dienās un visas ieejas maksas, kas minētas programmā
 • Grupas vadītājs no Rīgas
 • Ceļojuma organizēšana

Papildus izmaksas:

 • Personīgie izdevumi
 • Tūrista nodoklis Brazīlijas lidostās (vietējiem reisiem)
 • Dzeramnauda šoferim un apkalpojošajam personālam
 • Apdrošināšana

Ceļojuma attēlu galerija:

Tevi varētu interesēt viens ceļojums:

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/2017/rudens/brazilija-ar-kruizu-pa-amazones-upi/bildes/RJ-3-scaled-300x216.jpg

(Brazīlija, Dienvidamerika, Pasaule) – 15 dienas oktobrī

Atklāj citu Brazīliju – šoreiz būsim tuvāk dabai ne luksusam, šoreiz baudīsim īsto Brazīliju, mēģināsim tikt iekšā dziļāk, jo mūsu ceļš vedīs ne īsti pa klasiskajām tūristu takām! Brazīlija ir valsts, kur pulsē enerģija, krāsas un mūzikas ritmi, kur dzerot kokteili gribas kustināt gurnus… Jā,…

© 2013-2024, SIA “Mēness diena”
Reģ.nr.: 40103739386 Juridiskā adrese: Aspazijas iela 4B, Priežciems, Babītes pagasts, Mārupes novads, LV-2107.
Banka: AS „CITADELE BANKA”, SWIFT: PARXLV22, konta nr.: LV88PARX0019276550001