Āzijas Princeses – Singapūra, Malaizija Taizemes kruīzā ar Costa Fortuna (Malaizija, Pasaule, Taizeme, Āzija)

, kopā 12 dienas

Costa Fortuna ir lielisks kuģis, lai vienlaicīgi būtu Itālijā un baudītu itāļu virtuves labumus un skaistākās vietas Āzijā. Nelielais, bet omulīgais, tikko pēc restaurācijas kuģis, kas būs mūsu mājas 7 naktis, piedāvās daudz un dažādas izklaides. Esam izvēlējušies visiem kajītes ar balkonu, lai skaistākos skatus un saulrietus, saullēktus varētu vērot no savas privātās teritorijas. Gards ēdiens, laba kompānija, saulainas dienas, siltums – lielisks veids kā izbaudīt skaistās zemes un citus labumus!

Malaizija – viena no dienvidaustrumāzijas ekonomiski attīstītākajām valstīm ir kļuvusi par tūristu Meku pēdējos gados. Petronas torņi, senākie lietusmeži pasaulē, Langkavi sala, Andamana jūra, bagātā malajiešu folklora… Bet varbūt cilvēku smaids un sirsnība ir galvenās vērtības, kuras aicina aizvien vairāk tūristus uz šo zemi.

Singapūra ir ne tikai viena no mazākajām pasaules valstīm, bet vienlaikus arī viena no tīrākajām un labāk organizētajām pilsētām uz zemes virsas. Neoficiāli tā tiek dēvēta par Āzijas gastronomijas galvaspilsētu un šo titulu godam attaisno pat visprasīgāko gardēžu aprindās. Singapūra ir zaļa un tiek dēvēta arī par Āzijas dārzu pilsētu. Mazi dārziņi ar zaļojošiem kokiem ielauzušies pat debesskrāpjos – starp stāviem. Nerunājot nemaz par savu lietusmežu – pilnu ar putniem un pērtiķiem. Kaut arī Singapūra savulaik izslimoja pārspīlēto modernās arhitektūras vīrusu, tā laikus atguva veselo saprātu. Saprotot, ka līdz ar vecajām ēkām pazudīs arī pilsētas šarms. Pasaulē nemaz nav tik daudz vietu, kur atradīsiet indiešu templi blakus debesskrāpim.

Taizeme, ar Puketu, īpaši izceļas ar tīro jūru, skaistajām klintīm, koraļļu rifiem un daudzajām pludmalēm. Lielu daļu salas teritorijas veido tropu meži, kas kopā ar ūdenskritumiem, parkiem un kokospalmu plantācijām uzbur nevainojamu atpūtas vietu. Nu laiks to visu izbaudīt!

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Singapūra – Rīga (nododamā bagāža 20 kg, rokas bagāža 8 kg, Turkish airlines, ekonomiskā klase)
 • Komfortabls autobuss ceļojuma laikā (degvielas izmaksas, autostāvvietas, maksas ceļi, iebraukšanas maksas, stāvvietas)
 • Dzīvošana 7 naktis kruīza kuģī Costa Fortuna ar pilnu pansiju – brokastīm, pusdienām, vakariņām. Vieta divvietīgā kajītē ar balkonu. Vairākās valodās runājošs personāls. Kajīšu uzkopšana divas reizes dienā. Pasākumi uz kuģa (katru dienu saņemsiet informāciju par visām uz kuģa organizētajām aktivitātēm); Sports un atpūta: trenažieru zāle, grupu nodarbības, baseini, saunas un burbuļvannas;
 • Ostas nodevas
 • 2 naktis 4* viesnīcā Singapūrā centrā ar brokastīm divvietīgā numurā
 • Grupas vadītājs no Rīgas
 • Ekskursijas pēc programmas ar vietējo gidu Malaizijā un Singapūrā
 • Ceļojuma organizēšana
 • Ieejas maksas Petronas torņos, pacēlāji, mangrovju tūre

Papildus izmaksas:

 • Personīgie izdevumi
 • Dzeramnauda šoferim un gidiem, kruīza apkalpei
 • Apdrošināšana
 • Papildus ekskursijas – Puketas salā un Singapūrā – brīvajā dienā u.c.

Ceļojuma attēlu galerija:

Tevi varētu interesēt 3 ceļojumi:

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/2024/01/IMG_20231201_095250-300x225.jpg

(Āzija, Pasaule, Taizeme) – 12 dienas oktobrī

Taizemes salas ir vienreiz jāizbauda! Indijas okeāna krastā, Krabi – pati skaistākā Taizemes province. Krabi ir slavena ar pirmatnīgās dabas skaistumu, kuru vēl tik daudz nav skārusi civilizācija, un sniegbaltām, smalkām kā milti, pludmales smiltīm un kaļķa nogulumiežiem. Šeit atrodas viena no trim pazīstamākajām vietām…

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/2024/02/Salu-paradize-Filipinas-2016.11.13-9-300x200.webp

(Āzija, Filipīnas, Pasaule) – 14 dienas decembrī

Filipīnas patiks tiem, kas mīl dabu, atpūtu un siltumu! Baltas un smalkas, kā pūderis, salu smiltis, ko apskalo safīrkrāsas ūdens, un krāšņa zemūdens pasaule kalpo kā tūristu magnēts, kas liek atpūtniekiem doties tālajā ceļā pat no citām pasaules malām. Ļoti tipiska Āzijas valsts, kur  netrūkst…

© 2013-2024, SIA “Mēness diena”
Reģ.nr.: 40103739386 Juridiskā adrese: Aspazijas iela 4B, Priežciems, Babītes pagasts, Mārupes novads, LV-2107.
Banka: AS „CITADELE BANKA”, SWIFT: PARXLV22, konta nr.: LV88PARX0019276550001