Atpūta Maurīcijas salā (Maurīcija, Pasaule, Āfrika)

, kopā 10 dienas

Maurīcijas sala ir īsta laiskuma un atpūtas paradīze tiem, kas novērtē labu servisu, gardu ēdienu un viesmīlību! Maurīcijā atradīsiet valdzinošākās pasaules viesnīcas un baltu smilšu pludmales. Uzmanību šai tropiskajai bumbiera formas salai piesaista ne tikai ekskluzivitāte un stils, bet arī viesmīlība, kuru nebeidz slavēt tie, kas kaut reizi brīvdienas pavadījuši Maurīcijā. Salā valda kultūru sajaukums – indieši, kreoli, ķīnieši, francūži un daudzu citu tautību pārstāvji rada patīkamu, draudzīgu un veselīgu augsni atpūtai. Te skan gan angļu, gan franču, gan citas valodas, un līdz ar to arī daudz un dažādas garšas… Luksuss Maurīcijā ir neticami pieejams – te varēsiet atļauties daudz vairāk nekā citviet šajā reģionā. Salā piedāvā nodarboties ar dažādiem ūdens sporta veidiem, te pieejami pasaules līmeņa spa pakalpojumi, labākās kvalitātes golfa kursi un izsmalcinātu gardēžu atzīta virtuve. Šo iemeslu dēļ atpūtnieki vēlas vairāk laika pavadīt viesnīcās, tomēr Maurīcijā ir pietiekami daudz ievērības cienīgu apskates vietu – no franču kolonijas laiku namiem un radošiem dabas parkiem līdz izbraucieniem ar kvadricikliem un izjādēm zirga mugurā.

Rakstnieks Marks Tvens reiz teicis, ka Maurīcija eksistēja vēl pirms paradīzes, un Dievs radīja paradīzi pēc tās tēla un veidola. Laiks beidzot to pārbaudīt arī mums!

7 naktis nesteidzīgas atpūtas vienā no jaukākajām 5* viesnīcām Rietumu krastā, kam raksturīga izsmalcināta un mierīga atpūtas zona, ar brokastīm un vakariņām, lai varam ļauties īstām brīvdienām, un pie tā visa, vēl 3 lieliskas ekskursiju dienas, lai iepazītu šo omulīgo paradīzi Indijas okeānā!

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Stambula – Portluisa – Stambula – Rīga (23kg nododamā bagāža + 1 vienība 8kg rokas bagāža, ar uzkodām un vīnu)
 • Brauciens ar komfortablu autobusu (ceļu nodokļi, iebraukšanas atļaujas pilsētās, maksas ceļi, degvielas izmaksas, stāvvietas)
 • Nakšņošana 7 naktis. Greznā 5-zvaigžņu kūrortviesnīca Sofitel Imperial atrodas pie pludmales, 4 km attālumā no Flic en Flac. Viesnīcas teritorijā tiek nodrošinātas niršanas apmācības, 4 restorāni un lagūnas tipa peldbaseins. Restorānā iespējams baudīt svaigas jūras veltes un taizemiešu ēdienus. Maltītes tiek pasniegtas pie pludmales. Bārā var baudīt vietējo rumu un vērot saulrietu.
 • 7 brokastis un 7 vakariņas viesnīcā, 1 pusdienas – barbekju
 • Ekskursijas pēc programmas ar vietējo gidu ekskursiju dienās
 • Grupas vadītājs/tulks no Rīgas
 • Ceļojuma organizēšana

Papildus izmaksas:

 • Personīgie izdevumi
 • Dzērieni pie vakariņām
 • Dzeramnauda šoferim
 • Apdrošināšana

Ceļojuma attēlu galerija:

Tevi varētu interesēt 3 citi ceļojumi reģionā:

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/srilanka_train_md-300x200.jpg

(Āzija, Pasaule, Šrilanka) – 13 dienas oktobrī

Mainīgā un kontrastiem bagātā Šrilanka, kuru ieskauj Indijas okeāns no vienas puses, Bengālijas līcis no otras, piemērota gandrīz ikvienam ceļotājam, ja vien patīk ieraudzīt ko jaunu un nebijušu. Šrilankas ekonomiskā galvaspilsēta Kolombo pārsteigs ar savu milzīgo kontrastu, kur modernie debesskrāpji ir uzcelti turpat blakus nabadzīgām…

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/20220204_104943-300x225.jpg

(Apvienoto Arābu Emirāti, Āzija, Pasaule) – 6 dienas novembrī

AAE – ir zeme, kas pārsteidz ikvienu, jo visa kā te ir daudz un liels… Bet tas ir jāredz, jo te tiek ieguldīts milzu darbs, lai šo tuksnesi pārvērstu par apmeklētāko valsti pasaulē… Dubaijas burvība ir grandiozie debesskrāpji un gigantiskās ambīcijas, ar kādām tiek plānots…

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/Costa-Toscana-scaled-1-300x168.jpg

(Apvienoto Arābu Emirāti, Āzija, Katara, Omāna, Pasaule) – 11 dienas janvārī

Costa Toscana ir jauns un lielisks kuģis, lai vienlaicīgi būtu Itālijā un baudītu itāļu virtuves labumus un skaistākās vietas AAE, Omānā un Katarā. Kuģis ir moderns, speciāli dizainēts ar restorāniem un veikaliem, bāriem, kur ir interesanti būs gan lieliem, gan maziem, ar sporta klubu, SPA….

Vai izvēlies ceļojumu ar brīvām vietām citos virzienos:

Apvienoto Arābu Emirāti   Argentīna   Austrija   Bretaņa   Dienvidamerika   Eiropa   Francija   Grieķija   Horvātija   Itālija   Kampānija   Katara   Korfu sala   Lacio   Lombardija   Maljorka   Melnkalne   Normandija   Norvēģija   Nīderlande   Omāna   Pasaule   Portugāle   Rodas sala   Santorīni   Spānija   Tenerife   Toskāna   Veneto   Vācija   Āzija   Šampaņa   ŠrilankaApskati visus aktuālos ceļojumus

© 2013-2022, SIA “Mēness diena”
Reģ.nr.: 40103739386 Juridiskā adrese: Aspazijas iela 4B, Priežciems, Babītes pagasts, Mārupes novads, LV-2107.
Banka: AS „CITADELE BANKA”, SWIFT: PARXLV22, konta nr.: LV88PARX0019276550001