Atpūta Maurīcijas salā (Maurīcija, Pasaule, Āfrika)

, kopā 10 dienas

Maurīcijas sala ir īsta laiskuma un atpūtas paradīze tiem, kas novērtē labu servisu, gardu ēdienu un viesmīlību! Maurīcijā atradīsiet valdzinošākās pasaules viesnīcas un baltu smilšu pludmales. Uzmanību šai tropiskajai bumbiera formas salai piesaista ne tikai ekskluzivitāte un stils, bet arī viesmīlība, kuru nebeidz slavēt tie, kas kaut reizi brīvdienas pavadījuši Maurīcijā. Salā valda kultūru sajaukums – indieši, kreoli, ķīnieši, francūži un daudzu citu tautību pārstāvji rada patīkamu, draudzīgu un veselīgu augsni atpūtai. Te skan gan angļu, gan franču, gan citas valodas, un līdz ar to arī daudz un dažādas garšas… Luksuss Maurīcijā ir neticami pieejams – te varēsiet atļauties daudz vairāk nekā citviet šajā reģionā. Salā piedāvā nodarboties ar dažādiem ūdens sporta veidiem, te pieejami pasaules līmeņa spa pakalpojumi, labākās kvalitātes golfa kursi un izsmalcinātu gardēžu atzīta virtuve. Šo iemeslu dēļ atpūtnieki vēlas vairāk laika pavadīt viesnīcās, tomēr Maurīcijā ir pietiekami daudz ievērības cienīgu apskates vietu – no franču kolonijas laiku namiem un radošiem dabas parkiem līdz izbraucieniem ar kvadricikliem un izjādēm zirga mugurā.

Rakstnieks Marks Tvens reiz teicis, ka Maurīcija eksistēja vēl pirms paradīzes, un Dievs radīja paradīzi pēc tās tēla un veidola. Laiks beidzot to pārbaudīt arī mums!

7 naktis nesteidzīgas atpūtas vienā no jaukākajām 5* viesnīcām Rietumu krastā, kam raksturīga izsmalcināta un mierīga atpūtas zona, ar brokastīm un vakariņām, lai varam ļauties īstām brīvdienām, un pie tā visa, vēl 3 lieliskas ekskursiju dienas, lai iepazītu šo omulīgo paradīzi Indijas okeānā!

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Stambula – Portluisa – Stambula – Rīga (23kg nododamā bagāža + 1 vienība 8kg rokas bagāža, ar uzkodām un vīnu)
 • Brauciens ar komfortablu autobusu (ceļu nodokļi, iebraukšanas atļaujas pilsētās, maksas ceļi, degvielas izmaksas, stāvvietas)
 • Nakšņošana 7 naktis. Greznā 5-zvaigžņu kūrortviesnīca Sofitel Imperial atrodas pie pludmales, 4 km attālumā no Flic en Flac. Viesnīcas teritorijā tiek nodrošinātas niršanas apmācības, 4 restorāni un lagūnas tipa peldbaseins. Restorānā iespējams baudīt svaigas jūras veltes un taizemiešu ēdienus. Maltītes tiek pasniegtas pie pludmales. Bārā var baudīt vietējo rumu un vērot saulrietu.
 • 7 brokastis un 7 vakariņas viesnīcā, 1 pusdienas – barbekju
 • Ekskursijas pēc programmas ar vietējo gidu ekskursiju dienās
 • Grupas vadītājs/tulks no Rīgas
 • Ceļojuma organizēšana

Papildus izmaksas:

 • Personīgie izdevumi
 • Dzērieni pie vakariņām
 • Dzeramnauda šoferim
 • Apdrošināšana

Ceļojuma attēlu galerija:

© 2013-2023, SIA “Mēness diena”
Reģ.nr.: 40103739386 Juridiskā adrese: Aspazijas iela 4B, Priežciems, Babītes pagasts, Mārupes novads, LV-2107.
Banka: AS „CITADELE BANKA”, SWIFT: PARXLV22, konta nr.: LV88PARX0019276550001