Kaboverde valsts svētkos (Kaboverde, Pasaule, Āfrika)

, kopā 6 dienas

Bultas kontūrai līdzīgā salu valsts Kaboverdes Republika atrodas Atlantijas okeāna dienvidaustrumos, 800 km uz dienvidiem no Kanāriju salām. Masu tūrisma nesabojāts, tropiskā klimata, saules un silta okeāna ūdens lutināts, arhipelāgs kļūst arvien iekārojamāks galamērķis arī tiem, kas “visu jau ir redzējuši un visur bijuši”. Kaboverde ir viens no četriem tā sauktajiem Makaronēzijas arhipelāgiem, kas atrodas uz Rietumiem no Gibraltāra un kuriem senie grieķi devuši nosaukumu “laimīgās jeb svētlaimes salas”.

Desmit pakava formā izkārtotas vulkāniskas salas sadalījušās divās grupās – Aizvēja salās un Pretvēja salās. Mikroskopiskā salu valsts sniedz ceļotājiem apskaužamu ainavu daudzveidību: no vīnogulājiem Fogo salas vulkāna piekājē līdz sāls lagūnām Sal salā, tuksnešiem Boa Vistā un miglas mežiem Santu Antau salā.

Kaboverdes smilšainās pludmales, mērenās Atlantijas okeāna ūdens temperatūras un lieliskie, saulainie laikapstākļi ir priekšnoteikums pludmales tūrisma attīstībai, un pastāvīgais vējš pirmos piesaista burātājus un kaitbordistus.

Kaboverde ir arī kulturāls, vispirms muzikāls, galamēķis. Tā ir devusi pasaulei mornu, mūzikas stilu, kura slavenākā pārstāve ir Sezārija Evora. Kaboverde ir aculieciniece Portugāles ekspedīcijām uz Āfriku un Brazīliju, kā arī vergu tirdzniecībai – Portugāles impērijas spožums un noriets redzams Santjago un Sau Viswntes salu arhitektūrā.

Cenā iekļauts:

  • lidojums Rīga-Faru-Sau Visente-Faru-Rīga (6 kg rokas bagāža, 13 kg nododamā bagāža)
  • Transfērs
  • Viesnīca Hotel Prto Grande 4*

Papildus izmaksas:

  • Kultūras programma “Mūsu Mindelu”ar pusdienām – 55 EUR
  • Sau Visente salas un tās galvaspilsētas Mindelu apskates ekskursija ar pusdienām – 55 EUR
  • Mindelu naktī ar vakariņām – 37 EUR
  • Santu Antau salas ziemeļaustrumi ar pusdienām – 69 EUR
  • Santu Antau salas dienvidrietumi ar pusdienām – 69 EUR
  • Ekskursija uz Santjagu salu (lidojums) ar pusdienām – 255 EUR

Ceļojuma attēlu galerija:

© 2013-2024, SIA “Mēness diena”
Reģ.nr.: 40103739386 Juridiskā adrese: Aspazijas iela 4B, Priežciems, Babītes pagasts, Mārupes novads, LV-2107.
Banka: AS „CITADELE BANKA”, SWIFT: PARXLV22, konta nr.: LV88PARX0019276550001