Jaunums! Horvātijas salas (Hvar, Brač, Vis un Biševo) (Eiropa, Horvātija)

, kopā 8 dienas

Kad Horvātija jau sirdī, tur noteikti jāatgriežas – šoreiz vedīsim uz vēl neiepazītām vietām pa Dalmācijas salām, lai ielūkotos kā dzīvo tur? Tā ir cita pasaule, jo salinieki vienmēr ir atšķīrušies, te dzīve rit savu rāmu gaitu! Saulainā Hvāras sala – viena no populārākajām vietām, ko apmeklēt Horvātijā, ir skaistā Horvātijas sala Adrijas jūrā. Tā apbur tūristus ar savu iespaidīgo pludmali, lavandas laukiem un sulīgajiem vīna dārziem. Salas vārdā nosauktā pilsēta Hvar ir ļoti pievilcīga un vilinoša, tā atspoguļo 13. gs. sienas, marmora akmens ielas, gotikas pilis, kā arī skatienu piesaistošās baznīcas.

Kalni, kas noklāti ar priežu mežiem, mazi akmens māju ciematiņi pie jūras un kaļķakmens karstas ir sinonīmi, kas apzīmē Bračas salu. Bagātīga vēsture un apbrīnojamā salas daba ir tas, kas katru gadu piesaista arvien vairāk tūristu no dažādām pasaules malām, un atstāj ar neaizmirstamiem iespaidiem un atmiņām. Vietas burvība slēpjas akmenī – Bračas akmens tika lietots, lai uzbūvētu Diokletiāna pili Splitā, Balto Namu, Parlamenta mājas gan Budapeštā, gan Vīnē, un citas Eiropā nozīmīgas celtnes. Un protams, slavenā pludmale Bol… Biševo un Viz salas ir nelielas, bet ar savu kolorītu un šarmu!

Baudīsim sauli, Adrijas jūru, gardās austeres, jūras veltes, atdzesētu baltvīnu un saulrietus un saullēktus, izstaigāsim mazās pilsētiņas un svinēsim dzīvi “ Živeli”!

Cenā iekļauts:

 • Lidojums ekonomiskajā klasē Rīga – Splita – Rīga (Airbaltic, 20kg, reģistrētā bagāža, 8kg rokas bagāža)
 • Transports visas tūres garumā (degvielas izmaksas, maksas ceļi, stāvvietas, ceļu nodokļi) Prāmju biļetes
 • Dzīvošana 3* viesnīcās ar brokastīm divvietīgos numuros ar ērtībām (4 naktis Hvar un 2 naktis Bol salā pie jūras)
 • 3 vakariņas un 2 pusdienas
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Vietējā gida pakalpojumi
 • Visi apskates objekti, kas iekļautas maršruta aprakstā, tai skaitā izbraucieni ar laivām un fišpikniks
 • Ceļojuma organizācija

Papildus izmaksas:

 • Personīgie izdevumi
 • Ceļojuma apdrošināšana
 • Dzeramnaudas apkalpojošam personālam

Ceļojuma attēlu galerija:

Tevi varētu interesēt 2 ceļojumi:

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/2023/11/643fcea8bce97544276223-300x166.jpg

(Eiropa, Horvātija) – 8 dienas septembrī

Dalmācija allaž ir bijusi gardākais kumoss Horvātijā. Tās ir skaistās un neskartās pludmales ar zili zaļo Adrijas jūras ūdeni, tās ir baltās pilsētas – Splita, Trogira, Primošteina, tie ir sarkanie jumtiņi uz kalnainajām ielejām, tie ir vīnogulāji un olīvkoki, kuģi un laivas ostmalās,  kas rotā…

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/2024/05/IMG_20160924_165340-300x225.webp

(Eiropa, Horvātija, Itālija, Melnkalne) – 9 dienas aprīlī

Šis būs piedzīvojums! Izbaudīt iecienītā Costa Deliziosa kuģa labumus Adrijas jūras piekrastē – Horvātijā, Melnkalnē un Grieķijā, Itālijā. Izbaudiet pavasara sauli un baseinus, izgaršojiet autentiskus Itāļu virtuves ēdienus uz klāja. Pēc tam noskatieties uz aizraujošu oriģinālu iestudējumu galvenajā teātrī vai dejojiet visu nakti disco. Uz…

© 2013-2024, SIA “Mēness diena”
Reģ.nr.: 40103739386 Juridiskā adrese: Aspazijas iela 4B, Priežciems, Babītes pagasts, Mārupes novads, LV-2107.
Banka: AS „CITADELE BANKA”, SWIFT: PARXLV22, konta nr.: LV88PARX0019276550001