Greznie AAE (Apvienoto Arābu Emirāti, Pasaule, Āzija)

, kopā 9 dienas

Lai pārliecinātos, ko var izveidot tuksnesī ne no kā, ir vienreiz jābrauc tas apskatīties!

Abū Dabī ir dabas resursu visbagātākais Emirāts, tas ir krietni neuzbāzīgāks, mierīgāks un zaļāks salīdzinājumā ar kaimiņos esošo Dubaiju. Un atšķirībā no pēdējās, kas par savu stila zīmi padarījusi grandiozus izklaides, atpūtas un iepirkšanās projektus, Abū Dabī vārds pasaulē izskanējis ar ambiciozo kultūras salas projektu un mērķi nākotnē kļūt par vienu no pasaules kultūras galvaspilsētām. Te lieliski var izbaudīt gan mākslas krātuvi jaunajā Luvras muzejā, gan piedzīvot asas izjūtas Ferrari world un dažādajos atrakciju parkos Jas salā.

Dubaija nav Lasvegasa. Šeit neatradīsiet spilgtas, neona gaismās mirdzošas reklāmas, ielu muzikantus, dejotājas un kazino. Azartspēles šeit ir aizliegtas ar likumu, pat pasaules līmeņa zirgu skriešanās sacensībās Dubai World Cup likmes ir aizliegtas.

Dubaija var izpausties arhitekti, jo pārdrošībai un gaumei arhitektūrā nav gala, jo te skatīsim fantastisku arhitektūru, debesskrāpjiem rotātu debesjumu, apsēstību ar modi un stilu, kā arī ainavai piederošu plaukstošu laikmetīgo mākslu. Dubaija ir tveicīga lielāko gada daļu. Vislabāk apmeklēt laikā no novembra līdz martam, kad gaisa temperatūra ir mērena. Katrā ziņā te var redzēt: vislielāko, visaugstāko, visdārgāko utt. Te ir arī lieliska nakts dzīve klubos, iepirkšanās iespējas un Michelin restorāni, kas patukšos Jūsu makus!

Mēs apmetīsimies 5* zvaigžņu viesnīcā, tad ātri vien aizmirsīsiet, ka Dubaija ir islāma valsts, kas dzīvo saskaņā ar Šariata tiesību sistēmu. Islāms ir svarīga Apvienoto Arābu Emirātu ikdienas dzīves sastāvdaļa, pat rietumnieciskajā Dubaijā. Emirātu iedzīvotāji ievēro islāma likumus, sekojot Pieciem Islāma Pīlāriem. Tāpēc cienīsim viņu tradīcijas!

Lai būtu tuvāk pie dabas – izbaudīsim arī tuksneša jaukumus un tāpat ļausimies saulei un jūrai!

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Abu Dabi – Rīga (Airbaltic, ekonomiskā klase, 20kg nododamā bagāža + 1 vienība 8kg rokas bagāža)
 • Brauciens ar komfortablu autobusu (ceļu nodokļi, iebraukšanas atļaujas pilsētās, maksas ceļi, degvielas izmaksas, stāvvietas)
 • Nakšņošana 7 naktis greznās 5* viesnīcās Dubaijā 4 naktis, Abu Dabi 3 naktis
 • 7 brokastis un 2 vakariņas, 3 pusdienas
 • Ekskursijas angļu valodā pēc programmas ar vietējo gidu ekskursiju dienās
 • Ieejas maksas: Luvras muzejā, Dubaijas muzejā, Burj Khalifa 124.stāvs, Dhow kruīzs un Brauciens ar laivu Musandabi, Safari ar džipiem
 • Grupas vadītājs no Rīgas
 • Ceļojuma organizēšana

Papildus izmaksas:

 • Personīgie izdevumi
 • Papildus ekskursijas atpūtas dienās – Ferrari world, Miracle garden, Worner Brothers studio, akvaparki u.c.
 • Dzeramnauda šoferim
 • Apdrošināšana

Ceļojuma attēlu galerija:

Tevi varētu interesēt 3 ceļojumi:

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/2024/01/IMG_20231201_095250-300x225.jpg

(Āzija, Pasaule, Taizeme) – 12 dienas oktobrī

Taizemes salas ir vienreiz jāizbauda! Indijas okeāna krastā, Krabi – pati skaistākā Taizemes province. Krabi ir slavena ar pirmatnīgās dabas skaistumu, kuru vēl tik daudz nav skārusi civilizācija, un sniegbaltām, smalkām kā milti, pludmales smiltīm un kaļķa nogulumiežiem. Šeit atrodas viena no trim pazīstamākajām vietām…

https://menessdiena.lv/lv/pielikumi/2024/02/Salu-paradize-Filipinas-2016.11.13-9-300x200.webp

(Āzija, Filipīnas, Pasaule) – 14 dienas decembrī

Filipīnas patiks tiem, kas mīl dabu, atpūtu un siltumu! Baltas un smalkas, kā pūderis, salu smiltis, ko apskalo safīrkrāsas ūdens, un krāšņa zemūdens pasaule kalpo kā tūristu magnēts, kas liek atpūtniekiem doties tālajā ceļā pat no citām pasaules malām. Ļoti tipiska Āzijas valsts, kur  netrūkst…

© 2013-2024, SIA “Mēness diena”
Reģ.nr.: 40103739386 Juridiskā adrese: Aspazijas iela 4B, Priežciems, Babītes pagasts, Mārupes novads, LV-2107.
Banka: AS „CITADELE BANKA”, SWIFT: PARXLV22, konta nr.: LV88PARX0019276550001