NOMETNE LĒDIJĀM PIE ADRIJAS JŪRASNOMETNE LĒDIJĀM PIE ADRIJAS JŪRASNOMETNE LĒDIJĀM PIE ADRIJAS JŪRASNOMETNE LĒDIJĀM PIE ADRIJAS JŪRASNOMETNE LĒDIJĀM PIE ADRIJAS JŪRASNOMETNE LĒDIJĀM PIE ADRIJAS JŪRASNOMETNE LĒDIJĀM PIE ADRIJAS JŪRASNOMETNE LĒDIJĀM PIE ADRIJAS JŪRASNOMETNE LĒDIJĀM PIE ADRIJAS JŪRASNOMETNE LĒDIJĀM PIE ADRIJAS JŪRASNOMETNE LĒDIJĀM PIE ADRIJAS JŪRASNOMETNE LĒDIJĀM PIE ADRIJAS JŪRASNOMETNE LĒDIJĀM PIE ADRIJAS JŪRAS

NOMETNE LĒDIJĀM PIE ADRIJAS JŪRAS (Eiropa » Horvātija) – 14 brīvas vietas

, kopā 8 dienas, 800€

Kad Tu pēdējo reizi padomāji tiešām par sevi? Vienmēr steigā un stresā dzīvojot, mēs aizmirstam pašu galveno  – parūpēties par sevi! Tāpēc aicinām piedzīvot citas emocijas Adrijas jūras krastā, lai veltītu vairāk laika sev, atklātu savus sievišķības trumpjus, pagarinātu vasaru un izbaudītu skaistus mirkļus  neaizmirstamajā Dalmācijā! Dzīve jāsvin katru dienu!

Dzīvošana paredzēta burvīgā vietā pie Adrijas jūras zvejnieku ciematā Donji Seget  (Trogiras rivjērā) 4* viesnīcā Medena (superior rooms) , ar baseinu, pie oļu pludmales! Turpat blakus promenāde, kas ved vairāku km garumā, kur varēsim doties pastaigās, gan rīta skrējienā, lai pēc tam nopeldētos kādā skaistā klusā līcītī! Maijs ir pateicīgs mēnesis, jo ir saule, ūdens pamazām iesilst, bet nav tik ļoti liela tveice.  Sāk gatavoties ķirši un aprikozes – tas viss, lai mums dzīve saldāka un jaukāka!

Par Jums rūpēsies: psiholoģe Evita, kurai ir 9 gadu pieredze darbā savā privātajā praksē. Vadījusi lekcijas par stresa vadību dažādām auditorijām, tajā skaitā arī Prezidentūras praktikantu programmas cilvēkiem, studentiem, pavāriem, pedagogiem un jaunajām māmiņām. Strādājusi NBS, skolā, konsultējot ģimenes, skolēnus, kā arī veicot kognitīvo spēju izpētes. Evita bieži konsultē žurnālā Ieva, kur runā par dažādām dzīves situācijām un piemērotākiem risinājumiem.

Baiba – ir veselības sporta speciāliste, fitnesa trenere ar dažādām specializācijām-joga, TRX, batutu fitness, dejas u.c. Baiba ir ļoti enerģiska un aizraus  ikvienu ar savu enerģiju, stāstu un mīlestību pret to, ko dara! Nometnes laikā vēlas iepazīstināt katru no Jums ar sportu, pārkāpt aizspriedumus un robežas, iemīlēt katru savu ķermeņa daļu! Baibas sauklis “Mēs sam īpašas un skaistas, šodien, te un tagad!”

http://menessdiena.lv/lv/pielikumi/bildes/ciovo.jpg
Cenā iekļauts:
 • Lidojums Rīga – Splita – Rīga (nododamā bagāža 20 kg, rokas bagāža 8 kg,  Airbaltic, ekonomiskā klase)
 • Komfortabls autobuss transfēra laikā (degvielas izmaksas, autostāvvietas, maksas ceļi, iebraukšanas maksas, stāvvietas)
 • 7 naktis  4* viesnīcā ar brokastīm un vakariņām divvietīgos numuros (tūrista nodoklis viesnīcā) baseina izmantošana (http://www.hotelmedena.com superium rooms)
 • Ceļojuma organizēšana
 • Sporta aktivitātes Baibas Poles pavadībā
 • Psiholoģijas nodarbības Evitas Štālas pavadībā
Papildus izmaksas:
 • Personīgie izdevumi
 • Papildus aktivitātes – privātie treniņi, privātās nodarbības no 15 EUR
 • Kuģītis pa Adrijas jūru ar pusdienām no 25 EUR, Raftings no 45 EUR,
 • Muzeji, baznīcas
 • Dzērieni pie vakariņām
 • Apdrošināšana

© SIA “Mēness diena”
Reģ.nr.: 40103739386 Juridiskā adrese: Aspazijas iela 4B, Priežciems, Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2107.
Banka: AS „CITADELE BANKA”, SWIFT: PARXLV22, konta nr.: LV88PARX0019276550001